Firma | COLDOR Sp. z o.o. - Producent komór modułowych oraz drzwi chłodniczych i mroźniczych COLDOR Sp. z o.o. to producent modułowych komór chłodniczych oraz mroźniczych. Szeroka oferta firmy obejmuje również wysokiej jakości drzwi chłodnicze i mroźnicze. Już teraz sprawdź szczegóły oferty! https://ww.coldor.pl/index.php/pl/firma Mon, 01 Jun 2020 22:10:33 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl O Firmie https://ww.coldor.pl/index.php/pl/firma/27-ofirmie https://ww.coldor.pl/index.php/pl/firma/27-ofirmie

Przedmiotem działalności "COLDOR" Sp. z o.o. jest produkcja i sprzedaż systemów drzwi i komór chłodniczych w oparciu o poliuretanową płytę warstwową w okładzinach z różnych rodzajów blach. Powstały w sierpniu 2003 r. "COLDOR", kontynuuje 10-letnią pracę koncepcyjną zespołu konstruktorów. Stworzony przez nich system, jest kompilacją doświadczeń technicznych z rynku polskiego oraz zachodniego. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne, montażowe oraz eksploatacyjne zaowocowało stworzeniem oryginalnego sytemu nie mającego odpowiednika w kraju i za granicą. System ten zna większość polskich zakładów przetwórstwa spożywczego oraz wielu klientów krajów byłego Bloku Wschodniego.

]]>
marcin.rossian@coldor.pl (Administrator) Firma COLDOR Tue, 12 Aug 2008 16:50:48 +0000
Projekty https://ww.coldor.pl/index.php/pl/firma/21-projekty https://ww.coldor.pl/index.php/pl/firma/21-projekty

Biuro projektowe "COLDOR", wykorzystując najnowsze oprogramowanie komputerowe, stworzyło typoszereg drzwi i komór chłodniczych. Powtarzalność gabarytów pozwala klientom bardzo szybko wybrać pożądany typ drzwi, zamówić je i szybko otrzymać, ponieważ elementy systemu pozwalają na wielowariantowość ich wykorzystania. Siłą biura projektowego „COLDOR”, jest możliwość odejścia od systemu i zaprojektowania wyrobów niestandardowych. Doradzając klientowi i odpowiadając na jego oczekiwania, konstruktorzy są w stanie dopasować się do potrzeb zarówno gabarytami wyrobów, jak i zastosowanym materiałem produkcyjnym. Czas produkcji nieco się wydłuża, ale satysfakcja klienta realizacją jego oczekiwań niedogodność tę osłabia.

]]>
marcin.rossian@coldor.pl (Administrator) Firma COLDOR Sat, 09 Aug 2008 16:46:37 +0000
Dystrybucja https://ww.coldor.pl/index.php/pl/firma/48-dystrybucja https://ww.coldor.pl/index.php/pl/firma/48-dystrybucja

Sprzedaż wyrobów "COLDOR" odbywa się w oparciu o własne biuro sprzedaży. Obejmuje ono dział obsługi klienta oraz handlowców. Zadaniem handlowców jest przedstawienie klientowi oferty firmy, udzielenie porady technicznej, ustalenie warunków techniczno- handlowych oraz pomoc w sformułowaniu zamówienia. Od złożenia zamówienia, opiekę nad klientem przejmuje dział obsługi klienta odpowiadający za realizację zlecenia.

]]>
marcin.rossian@coldor.pl (Administrator) Firma COLDOR Mon, 02 Mar 2009 20:35:12 +0000
Serwis https://ww.coldor.pl/index.php/pl/firma/51-serwis https://ww.coldor.pl/index.php/pl/firma/51-serwis

Montaż wyrobów "COLDOR", to w całości domena firm kooperujących. Zajmują się one zarówno serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. W przypadku skomplikowanych montaży oraz problemów trudniejszych, z którymi nie radzą sobie serwisanci, rolę doradczą przejmuje dział konstruktorski "COLDOR".

]]>
marcin.rossian@coldor.pl (Administrator) Firma COLDOR Tue, 10 Mar 2009 14:08:02 +0000